четвер, 12 січня 2012 р.

Я повернулась! Мої подарунки!

Привіт! Нарешті я повернулася у блогерське життя! Сумувала страшенно і за своєю сторінкою і за блогами, які я постійно читаю!  Але комп'ютер полагодили, операційну систему настроїли, тому надіюсь, що пропадати на такий довгий час  вже не буду! 
Одразу хочу показати свій ПІФ подарунок, якій мені прислала чудова майстриня, талановита людина Maryana . Від блокнота, я в повному захваті. Передати словами його красу дуже важко. Так ви і самі розумієте, що всі вироби Мар'яни, це свого роду шедеври. На особливу увагу заслуговує і сердечко, яке вже зайняло почесне місце біля мого робочого столу і чудово вписалося в інтер'єр кімнати. Дякую тобі, Мар'янко, за чудові подарунки!Також я брала участь в обмінному проекті, який організувала Аліна у своєму блозі. Проект виявився надзвичайно цікавим.  Я отримала листівку із  чудовими теплими  словами від  Мар'яни із славетного міста Львова. У листі ще була купа сюрпризів, таких необхідних для творчості. 

 Мар'янко, дякую тобі за приємний сюрприз та теплі слова!
А моя листівка відправилась до Маріанни. Дуже хотіла, щоб дійшла вона ще до початку новорічних свят, але не судилося. Надіюся, що мій подарунок припав до душі Маріанні і вона обов'язково щось використає у своїх  роботах.

Дякую, що ви є!

5 коментарів:

 1. Привіт-привіт!!!!! Супер! Дякую за таку похвалу, для мене це так важливо і так приємно!!!! Дякую!!!

  ВідповістиВидалити
 2. з поверненням!!!!! подарунки просто шикарні!!! Рада за тебе )))

  ВідповістиВидалити
 3. Аллочка! открыточка пришла ко мне как раз накануне нового года! Просто не успела ее сфоткать до нового года, а потом мы уезжали. Спасибо тебе большое! я от нее в восторге! и подарки замечательные! Хочу запистаться к тебе в пифочки, если можно.

  ВідповістиВидалити
 4. Вітаю з чудовими подарунками!!! Блокнот - бомба!)))
  Листівка від Мар"яни така весела ;) А твоя для Маріанни дуже мила і сповнена любов"ю та ніжністю!
  Не зникай більше!!!

  ВідповістиВидалити
 5. З поверненням! І тобі дякуємо, що ти є :)) Вітаю з подарунками!

  ВідповістиВидалити