пʼятниця, 14 жовтня 2011 р.

Де Ви, мої ПіФ-очки?


Нещодавно я записалася у ПІФ  до Maryana та  Sonchyk. А тепер, продовжуючи цю благородну справу,  я РОЗШУКУЮ  своїх  6-ох  бажаючих ПІФочок!!!
Буду рада  зробити для Вас
щось особливе та від щирого серця!!!!
 

10 коментарів:

 1. Привіт. Таке гарне запрошення! Можна до тебе?...

  ВідповістиВидалити
 2. Що це таке і звідки взялось?


  В 2000 році, в США вийшов на екрани фільм "Pay It Forward" ("Заплати іншому", "Передай вперед").
  Короткий зміст фільму:

  Уявіть собі: Ви надаєте комусь суттєву послугу і просите його, чи її, віддячити не вам, а трьом іншим людям, які, в свою чергу, віддячать ще трьом, і так далі, в світовому масштабі, поширюючи доброту і тепло. Неможливо? Цю пропозицію учня Тревора МакКінні (Хэйли Джоел Осмент) як роботу по соціології не признають, проте він починає ланцюгову реакцію добра. Наскільки дієвою може виявитись подібна ідея?

  Після появи цього фільму на екранах, в мережі з’явились ресурси (соціальні рухи), котрі всіляко підтримують теорію "Pay it Forward" і намагаються втілити її в життя.
  Я набираю 6 ПІФочок: 3 простих і 3 обмінних.
  Для звичайних ПІФочок правило стандартне: чекати від мене подарунка і набрати 3 (чи більше, по бажанню) ПІФочок в свій ланцюжок.
  Для обмінних: чекати подарунок від мене і зробити подарунок мені, надіслати до вказаного терміну. Набір відбувається по бажанню.
  Записуємося в коментарях.

  ВідповістиВидалити
 3. О! Яка гарна ідея. Я ще поставлю питання. Наприклад, я отрипала вашу ПІФочку зі скрап-матеріалами, а сама влаштую подарунки для полімерної глини, чи так можна?

  ВідповістиВидалити
 4. Якщо ще не пізно, можно до тебе?

  ВідповістиВидалити
 5. Будеш другою!!!Буду рада зробити для тебе щось оригінальне)))

  ВідповістиВидалити
 6. Відповіді
  1. Привіт! В силу різних обставин, про які б не хотілося згадувати, я тільки сьогодні зайшла у блог і прочитала повідомлення. Якщо воно ще в силі, то я буду тільки рада.

   Видалити